Paintball

je moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport, který nevyžaduje jenom rychlost, sílu a fyzickou kondici. Při paintballu budete potřebovat i taktické myšlení a chladnou hlavu. Zažijete radost a euforii z výhry i zklamání, když zjistíte, jak málo někdy stačí k porážce. Jedno je ale jisté – na zážitky z paintballu nikdy nezapomenete! Základem paintballových her je vyřazování protihráčů speciálním paintballovým značkovačem, který vystřeluje barevné, želatinové kuličky s ekologickým barvivem.

Paintball se řídí přísnými bezpečnostními pravidly. Hráči do 18 let musí mít doprovod dospělé osoby, popřípadě písemný souhlas rodiče.  Hry pro hráče mladší 13 let nepořádáme.

Cena

5007900
15007900
darkovy poukaz
Tip
od 500 Kč

Chcete udělat svým blízkým radost, ale tápete při výběru toho pravého dárku? Hledáte něco na poslední chvíli? Pořiďte si náš dárkový poukaz online a bleskově ho obdržíte ve své e-mailové schránce....

Kód: 60/500
Paintball 1
Tip Novinka
990 Kč –20 %
790 Kč

Obdarujte své blízké našlapaným adrenalinovým, dárkovým poukazem na paintballovou hru pro jednoho hráče s nadstandardní výbavou, 500 ks paintballových kuliček včetně nadstandardních chráničů.

Kód: PAINTBALLPRO1
43 poukaz paintball
9 900 Kč –20 %
7 900 Kč

Obdarujte vaši partu našlapaným adrenalinovým poukazem na paintballovou skupinovou hru pro 10 hráčů s nadstandardní výbavou, 5000 ks paintballových kuliček včetně nadstandardních chráničů.

Kód: PAINTBALLPRO10
3 položek celkem

NAŠE POUKAZY MŮŽETE UPLATNIT V AREÁLU

PAINTBALL CITY HOLEŠOV

Zajistíme všechno potřebné pro skvělý a bezpečný zážitek ze hry přesně podle vašich požadavků a nároků.

Přijďte se k nám pobavit a odreagovat se od starostí všedních dní. Pořádáme teambuildingové firemní akce včetně doprovodných programů na našich hřištích i vašich prostorách. Více informací na www.paintball-city.cz

V případě zájmu zajistíme komplentí catering na míru.

Zpět do obchodu