Archery game

je našlapaná hra kombinující lukostřelbu a paintball. Natáhnout, zamířit, vystřelit a trefit cíl – ve zkratce to zní jednoduše, ale archery je také pořádná honička. Vybaveni budete luky a šípy se speciální bezpečnou měkkou koncovkou. Díky nim je hra naprosto bezpečná – hrozí jedině, že nikdy nebudete mít dost.

Vybírat můžete z několika herních módů. V základním jsou dva týmy proti sobě a cílem je zasáhnout všechny protihráče (ideální pro začínající lučištníky), zkusit můžete třeba taky boj o vlajku (Capture The Flag), Deatchmatch nebo XBALL. Instruktor vám principy jednotlivých her rád vysvětlí. Bude jen na vás, jestli do toho půjdete naplno a zahrajete si na Legolase, nebo se budete pomalu plížit a vyčkávat na jednu přesnou ránu!

Cena

5003990
15003990
darkovy poukaz
Tip
od 500 Kč

Chcete udělat svým blízkým radost, ale tápete při výběru toho pravého dárku? Hledáte něco na poslední chvíli? Pořiďte si náš dárkový poukaz online a bleskově ho obdržíte ve své e-mailové schránce....

Kód: 60/500
Archery 1
Novinka Tip
780 Kč –11 %
690 Kč

Obdarujte své blízké našlapaným adrenalinovým, dárkovým poukazem na archery game pro jednoho hráče včetně nadstandardních chráničů.

Kód: ARCHERYGAME1
Archery 6
4 140 Kč –3 %
3 990 Kč

Obdarujte své blízké našlapaným adrenalinovým, dárkovým poukazem na archery game pro skupinu 6 hráčů včetně nadstandardních chráničů na 2 hodiny hry.   Tento poukaz je platný pro skupinu 6 hráčů!!!

Kód: ARCHERYGAME6
3 položek celkem

NAŠE POUKAZY MŮŽETE UPLATNIT V AREÁLU

PAINTBALL CITY HOLEŠOV

Zajistíme všechno potřebné pro skvělý a bezpečný zážitek ze hry přesně podle vašich požadavků a nároků.

Přijďte se k nám pobavit a odreagovat se od starostí všedních dní. Pořádáme teambuildingové firemní akce včetně doprovodných programů na našich hřištích i vašich prostorách. Více informací na www.paintball-city.cz

V případě zájmu zajistíme komplentí catering na míru.

Zpět do obchodu