Archery game

je našlapaná hra kombinující lukostřelbu a paintball. Natáhnout, zamířit, vystřelit a trefit cíl – ve zkratce to zní jednoduše, ale archery je také pořádná honička. Vybaveni budete luky a šípy se speciální bezpečnou měkkou koncovkou. Díky nim je hra naprosto bezpečná – hrozí jedině, že nikdy nebudete mít dost.

Vybírat můžete z několika herních módů. V základním jsou dva týmy proti sobě a cílem je zasáhnout všechny protihráče (ideální pro začínající lučištníky), zkusit můžete třeba taky boj o vlajku (Capture The Flag), Deatchmatch nebo XBALL. Instruktor vám principy jednotlivých her rád vysvětlí. Bude jen na vás, jestli do toho půjdete naplno a zahrajete si na Legolase, nebo se budete pomalu plížit a vyčkávat na jednu přesnou ránu!

Cena

6903990
16903990
Archery 1
Novinka Tip
780 Kč –11 %
690 Kč

Obdarujte své blízké našlapaným adrenalinovým, dárkovým poukazem na archery game pro jednoho hráče včetně nadstandardních chráničů.

Kód: ARCHERYGAME1
Archery 6
Novinka
4 140 Kč –3 %
3 990 Kč

Obdarujte své blízké našlapaným adrenalinovým, dárkovým poukazem na archery game pro skupinu 6 hráčů včetně nadstandardních chráničů na 2 hodiny hry.   Tento poukaz je platný pro...

Kód: ARCHERYGAME6
2 položek celkem

NAŠE POUKAZY MŮŽETE UPLATNIT V AREÁLU

PAINTBALL CITY HOLEŠOV

Zajistíme všechno potřebné pro skvělý a bezpečný zážitek ze hry přesně podle vašich požadavků a nároků.

Přijďte se k nám pobavit a odreagovat se od starostí všedních dní. Pořádáme teambuildingové firemní akce včetně doprovodných programů na našich hřištích i vašich prostorách. Více informací na www.paintball-city.cz

V případě zájmu zajistíme komplentí catering na míru.

Zpět do obchodu